sobota, 24 sierpnia 2013

Naści trzos za głowę Byku krasy

Kiedyś dawno temu przeczytałem gdzieś, że wygląd twojego biurka odzwierciedla to co masz w głowie. W moim przypadku sprawdza się to doskonale-bur... yyyy... twórczy nieład znaczy na moim biurku doskonale odzwierciedla chaos panujący w moim łbie. Kiedy to Danonkę skończyłem? Parę dni temu zdaje się (wtorek?), a dzień potem miał być wrzucony jej partner, niejaki Byk (z angielska Bullem zwany). Byk po wyschnięciu wylądował w pudełku z figurkami, a ja-będąc pewnym że słit focie już zrobione, głowa popiołem posypana i tak dalej-zapomniałem o nim. I już miałem wrzucać piękną foteczkę dzisiaj skończonego Arcane Tempest, stop! wróć! tych używa Cygnar., ja używam Llaelese Gun Mage'a (co za nazwa-jak to przetłumaczyć?) a tu tzw. ZONK! Byka ni ma. Tak więc przed wami Byk w pełnej-hehe-krasie.
Jest ciemny, ponieważ jakoś nie pasuje mi "oryginalna" błękitna skóra u Trolli. Troll to kawał drania, a błękit na jego skórze wygląda, moim zdaniem, mało poważnie. Przy okazji zdjęcia znów pokazały wszystkie niedociągnięcia :/
Przy okazji-również macie taki problem z metalikami, że zostawiają ślad w postaci drobinek farby na innych kolorach? Czy to tylko:
1. wina mojej techniki
2. wina starej farby
3. oba
?
Jutro pierwszy z Llaelese Gum Mage'ów (zwanych w zasadach Arcane Tempest Gun Mage'ami).
Czołgiem!

2 komentarze:

 1. Model fajny ale nie wiem jak różowa koszula sprawia że jest bardziej poważny ;p
  Co do metalika. Jak ci zostawiaja drobinki w innych kolorach ? o0
  Uzywaj osobnej wody i pedzli i zobacz czy masz to samo ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest różowa tylko fioletowa :P To element unifikujący armię, bo pomimo że najemnicy to zgraja kolesi walczących za kasę, to jednak armia powinna wyglądać jak armia (a typowe mundury kłócą mi się z koncepcją armii najemniczej). Co do pozostałości farby chyba masz rację, myślę że jest to wina wody albo niedokładnie wypłukanego pędzla (albo jedno i drugie). Trzeba będzie zorganizować drugi słoik na wodę do metalików.

   Usuń