KATALOG: NOMADZI

Corregidor- jest.
Bakunin- jest
Tunguska- kiedyś pewnie będzie, ale na razie nie ma.
Więc czas na ogólną, czyli na wszystko, co nie łapało się na dwa poprzednie katalogi.

Na dzień dobry- lekarz. Daktari. Pocieszna panna, w dwóch wersjach:
Pin-up
i, umówmy się, "bojowej"

Następnie- oddziały porządkowe Tunguski czyli Securitate. Prywatnie- jedna z moich ulubionych jednostek pomimo wątpliwego stosunku jakości do ceny. Do dyspozycji mamy dziewoję z combi lub kozaka z HMG. Pozostałych modeli, pomimo profili, nie stwierdzono.

Dalej. Interventorzy. Najlepsi hackerzy Sfery. Stare i nowe wzory, po jednym babeczka i facio. Nowym dodano samobieżne repeatery o cudnej nazwie Fast Panda (które na rodzinną fotkę się nie załapały...)

 Potem- Vortex. O ile to gra (z grubsza) oddziałów specjalnych, to Vortex jest elitą elit, GROMem w Sealsach i Bondem w Mission: Impossible. Kozak nad kozaki krótko mówiąc. I nawet ma wybór głowy i broni :P

Odpowiednikiem Zero na Tungusce jest Spektr. Zadania podobne- sabotaż i infiltracja. Sprzęt do ich wykonania zgoła inny. Jedyna jednostka w armii Nomadów z kamuflażem termooptycznym. Profili kilka, modele dwa starego typu:
hacker z combi
oraz snajper

oraz świeżutki, prosto z Operation: Icestorm (i nowego startera Nomadów) Spektr z combi

Teraz czas na coś cięższego (chociaż nie za bardzo). Tunguska (przepraszam, ogólna...) jako jedna z dwóch armii w całym systemie ma dostęp do superszybkiego działa magnetycznego (in inglisz: hyper-rapid magnetic cannon), zamontowanego na podstarzałym (ale wciąż skutecznym, żeby nie było- spróbujcie go zhackować chociażby) TAGu, zwącego się Szalamandrą (tak, to nie błąd, przez SZ).
Co ciekawe- wydano do niej pilota, jeszcze przed tym, zanim ktoś pomyślał o Bootlegach.

No i na koniec to, z czego słyną Nomadzi-REMy, czyli bojowe maszyny wsparcia, mniejsze od TAGów ale równie (o ile nie bardziej) przydatne.
Na początek- poruszające się po ziemi Sputnik Cyklon (AKA Tsyklon)

i Łunochod (AKA Lunokhod)

Dalej- latające sondy i biegające (albo jak kto woli z angielska Zondy)- Vertigo i Reaktion

Salyut

oraz Meteor

Zgodnie z listą armii mamy dostęp jeszcze do dwóch sond- Stempler oraz Transductor, ale do ich modeli nie udało mi się dotrzeć (albo ich nie mają, albo robi się je ze zbiorczego pudełka, tego gdzie są Vertigo i Reaktion).
I na sam koniec- maluchy. Pomocnicy różnych speców. Zondboty.

PUFFFF... mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem. Jak coś, to śmiało piszcie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz