KATALOG: NAJEMNICY I CYWILE

Część I.
Najemnicy.

Listę otwierają piraci Yuan Yuan. Facio i babeczka. Pocieszna jednostka, mogąca ograbić nieprzytomnego przeciwnika. No i fajne modele. Ktoś może ma na zbyciu? Bo z chęcią kupię.
oraz rzadki model tej jednostki, obecnie już nieprodukowany.

Dalej. Cała banda Łowców Nagród. Wygląd przeróżny- i kobiety i mężczyźni bardziej lub mniej opancerzenie. Tylko gdzie Boba Fett? ;)

Tenże (ostatni) pan doczekał się również wersji z combi
I na koniec najświeższy model Autoryzowanego Łowcy Nagród
Dodam jeszcze, że szanse na zebranie wszystkich graniczą z cudem. Ostatni był dodawany do podręcznika do N3. Panienka ze snajperką- do wygrania w ITS 2k14. Max Scorpio (ten z HMG)-ITS2k13. Jego przeróbka z combi na jakimśtam turnieju gdzieś tam.
Jest jeszcze jeden model Bounty Hunterki- Miranda Ashcroft. Dodawana, zdaje się, do preorderu Camapign: Paradiso.
Dalej- kolejna limitka. CSU, Corporate Security Unit. Dostępna tylko w preorderze Operation: Icestorm.

Coś z trochę, że tak powiem, cięższej półki- Anaconda, najemny TAG.
Oraz druga ekipa- Scarface i Cordelia
 To co ciężkie już mamy za sobą, więc czas na coś, co lekkie, ciche i nawet nie zauważysz jak Cię zabije. Na początek Saito Togan, najemny Ninja.
Z nim- Miyamoto Musashi
Yojimbo, Miecz do Wynajęcia
i wreszcie Kepmeitai
 A teraz coś, co nie bawi się w podchody tylko idzie na rympał, skacze z nieba, biega, tańczy i pewnie jeszcze śpiewa. Trochę tego jest więc po kolei:
Druze Shock Teams
Dalej- Bashi Bazouk. Dwie wersje. Jedna, którą od biedy można by nazwać żeńską (choć trzeba mieć naprawdę dużą dozę wyobraźni) i męską.

Do naszej wesołej gromadki dołączyli i Szkoci, Highlander Caterans

Kolejny Autoryzowany Łowca Nagród, Ojciec Lucien Sforza (ciekawe czy z TYCH Sforzów).
 Najemna hackerka, Valerya Gromoz
Po tych wszystkich kulkach, które nasi dzielni wojacy oberwali, przydałby się ktoś, kto by ich połatał. Na przykład Avicenna.
 Kolejne typy spod ciemnej gwiazy- Kaplat Tactical Service (w skrócie KTS)
A może ktoś życzy sobie wilkołaka? Proszę bardzo, oto McMurrough (wersja stara i nowa).

Ale czymże byłoby nasze radosne zabijanie się, gdyby lud nie mógł tego zobaczyć? W końcu musimy pokazać, że to my jesteśmy tymi dobrymi a oni tymi złymi. Tę trudną robotę wykonują Warcorzy, dziennikarze wojenni.

Infinity jest wyjątkowe nie tylko pod względem zasad, ale jest też jedynym znanym mi systemem bitewnym, gdzie występują cywile. Rzadko bo rzadko, ale dorobili się paru fajnych modeli. I tak oto:
GoGo Marlene (z przepociesznym króliczkiem)

Corvus Belli wydało też coś w rodzaju minikampanii, o nazwie Dire Foes. W skład pudełka wchodzą trzy unikatowe modele (po jednym dla frakcji biorących w nich udział i cywila) i do tego jakieś tam drobiazgi. Do tej pory wyszło 5 takich zestawów.
1. Train Rescue z modelami dla Kombinatu (Treitak Anyat) i PanOceanii(Indygo-coś w rodzaju specopsa Fizylier Bipandra). Teoretycznie jest też cywil, ale w praktyce to kolejny wzór PanOceańskiego Fizyliera (Angus).
2. Fleeting Alliance z modelami dla Nomadów (Vortex Lupe Balboa) oraz ALEPHu (Thrasymedes) i pierwszy "typowy" cywil- Marine Engineering Officer)

3. Dark Mists z modelami dla Ariadny (Isobel Macgregor) i Yu Jingu (Yuriko Oda) oraz cywil- Comm-Tech.
4. Flee or Die. Tym razem PanOceania (Brat Konstantinos) bije się z Haqqislamem (Husam Yasbir). Cywil: VIP Executive.
5. Ostatni zestaw to walki między Kombinatem (Shasvastii Corx Hasht) i Tohaa (Hatail Aelis Keesan). Cywilem jest Hazmat.

Oprócz tego CB stworzyło również edycję modeli kolekcjonerskich o nazwie Bootleg. Na dzien dzisiejszy mamy z tej linii dostępnych 8 modeli.
Pilota haqqislamskiej Maghariby, pilota nomadzkiego Lizarda, pilota O-Yoroi z Yu Jingu, przedstawicielkę "Tech-Pszczółek" czyli PanOceańskich batalionów remontowych oraz Scarface'a, który zdecydował się opuścić wnętrze swojego TAGa i pójść z przeciwnikiem na piąchy.
Następnie delegata O-12
I dwa najświeższe modele z tej linii:
Penthesilea
i Bolt z Neoterry- wesja cosplay

I to tyle. Jak coś się będzie pojawiać, oczywiście się tu znajdzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz