środa, 18 września 2013

Drugi Oddział Zwiadowców "Krzywe Ryje"

-Sierżancie, dlaczego tamci bracia mają tak powykrzywiane twarze?
-Miasto,w którym wykonywali zadania zostało zbombardowane nieznaną bronią chemiczną. Nawet ich wzmocniony system obronny nie potrafił sobie z tym poradzić. Nasi konsyliarze próbowali dosłownie wszystkiego. Mistrz Świętości wraz z innymi Kapelanami bardzo długo badali ich pod kątem skażenia Chaosem. Ale oprócz ich twarzy, to nic im nie jest. Wręcz przeciwnie-niedługo przejdą inicjację i staną się prawdziwymi Kosmicznymi Piechociarzami Morskimi. I być może niektórzy z nich będą szkolić was i waszych następców.

Harcerze faktycznie mają gęby powykrzywiane od chemii. Nazywa się DOT3 i tak się kończy leżenie w niej plastiku przez miesiąc. Dobrze, że coś udało mi się uratować (zwykli Taktyczni mieli mniej szczęścia, ale o tym kiedy indziej), ale skaza na ich twarzach i niektórych elementach uzbrojenia pozostała. Najczystszy jest operator ciężkiego bolka (ale on nie był moczony, za to był przerobiony, ponieważ Warsztat Gier oczywiście nie dodaje do Zwiadowców wszystkich możliwych opcji uzbrojenia. A raczej dodaje-ale do dwóch różnych zestawów, tak, że trzeba pokombinować jeżeli chce się mieć ciężki bolter i Harcerza w płaszczu maskującym). Genialnie to nie wyszło, ale wygląda przyzwoicie no i mam teraz wolność wyboru-albo bolek, albo wyrzutnia rakiet (focie jutro, bo oczywiście nie pomyślałem i nie zrobiłem).
To pierwsza Drużyna Bojowa składający się z sierżanta, operatora ciężkiej broni i trzech Harcerzy ze snajperkami (mimo że jest mocno taka sobie, to jednak lubię tę broń i lubię w ogóle te modele). Którego pięknego dnia bracia z Drugiego Oddziału Zwiadowców zostaną uzupełnieni o pozostałych pięciu zwiadowców, którzy już czekają na odpowiednie warstwy farby, niemniej jednak muszę pomalować po drodze "parę" innych rzeczy.
Czołgiem!

1 komentarz:

  1. Nie jestem pewien bo na fotkach słabo widać.
    Ale chyba mają fajnie zrobione camo na płaszczach ;p

    OdpowiedzUsuń